Mezuniyet Törenimiz

2017 – 2018 Eğitim öğretim yılında 54. Dönem Mezunlarını uğurladık. Okulumuz on ikinci sınıf öğrencilerimiz, diploma ve kep giyme törenini büyük bir coşkuyla kutladı. Okul bahçesinde düzenlenen törene çok sayıda seçkin davetli katıldı. Tören, İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı. Ardından Genel Koordinatörümüz ve Lise- Ortaokul Müdürümüz Sayın Ali Fuat SOYDAŞ, Vakıf Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet İSFENDİYAR ve Vakıf Kurucu Temsilcimiz Sayın Burçin BAHADIR yaptıkları konuşmalarda öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. 
Okul birincimiz Yaren DEMİR ile birlikte ikincimiz Tutku Pınar GÖNÜLAL ve üçüncümüz Esra MAKARA'ya ödülleri törenle verildi.
Bayrak devir teslim töreni ardından Ortaokul birincisi Yalın PULAT ile ikinci ve üçüncü olan öğrencilere ödülleri verildi. Törende spor ve çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüler verildi. Öğrenciler törende ayrıca müzik gösterisi sundular.
Okulumuzun başarılı eğitim meşalesi altında eğitimlerini kuvvetli temellerle atan öğrencilerin mutluluğu ve sevinçleri ailelerini gururlandırdı.

Bu haber 13.07.2018 - 21:21:03 tarihinde yazılmıştır ve 236 defa okunmuştur.